Leshoj banes me qera

Jepet me qera nga: Ramiz Beka 16 Jan 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Perball spitalit regjional
Komuna: Gjilan
Leshoj banesen me qera. Banesa gjendet perball spitalit regjional ne Gjilan. Banesa posedon kuzhinen,nje dhome,si dhe banjon, eshte e pa mobiluar.
Te interesuarit te lajmerohen ne kete nr.te telefonti:
045-370-401,
045-332-019.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim