Leshoj banese me qera

Jepet me qera nga: fatime 03 Tet 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Xhevat Ajvazi (ish Bojanina) 4/4
Sipërfaqe: 42 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Gjilan
Banesa gjindet ne lagjen Xhevat Ajvazi (ish Bojanina) afer rrethit te ETC.Eshte 2 kateshe (kati 2t). Posedon 2 dhoma, koridor,wc,ballkon dhe ka hapesire te mjaftueshme per parking rreth baneses. Qmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim