Leshoj banese me qera

Jepet me qera nga: fatime 03 Nën 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Gjilan
Banesa gjindet ne lagjen Xhevat Ajvazi (ish Bojanina) afer rrethit te ETC.Eshte 2 kateshe (kati 2t). Posedon 2 dhoma, koridor,wc,ballkon dhe ka hapesire te mjaftueshme per parking rreth baneses. Qmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim