Leshoj baness me qera

Jepet me qera nga: pronari 17 Dhj 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Gjilan
lshoj banes me qera banesa gjindet ne lagjen dardania 2 (gavran 2) banesa edhte e mobiluar ka sallonin kuzhinen dhe dhomen e fjetjes dhe eshte me nxemje qendrore per me shum informata mund te kontaktojm ne numrin 044 321 371
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim