Shtepia me qera ne lagjen Reshat Ymeri Gjilan

Jepet me qera nga: Blerimi 19 Pri 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Gjilan
Ipet shtepia me qera ne lagjen Reshat Ymeri ne Gjilan, 3-4minuta nga qendra, me saktsisht tek rruga e pare. Shtepia ka 2 dhoma, 1 korridor se bashku me kuzhine, banjo dhe shpajz, gjithsej 70m2. Eshte e kompletuar me mobilje siq shihet ne foto. E pershtatshme per qift, familje, si dhe studente. Te interesuarit te kontaktojne ne nr 045 543 354 Si dhe ne viber +37745543354
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim