Shtepia me qera

Jepet me qera nga: Driton 23 Sht 23:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Komuna: Gjilan
Leshoj shtepine me qera.Shtepia ka 2 dhoma,1koridor dhe 1 banjo.Te interesuarit mund te lajmerohen ne 044-782-769 (viber).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim