ipet banesa me qera

Jepet me qera nga: tringa 02 Shk 07:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 74 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Gjilan
Ipet banesa me qera banesa eshte ne gjendje te rregullt per me shum informata mund te na informoni ne numrin 044275863 ne tel dhe ne viber flm per mirekuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim