ipet banesa me qera

Jepet me qera nga: tringa 05 Shk 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 74 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Gjilan
Ipet banesa me qera ne kamnik te banesa e kuqe banesa eshte e mobiluar ka koridorin nje dhom banjon sallonin me kuzhin shpajzin dhe terasen per informata me te hollesishme na kontaktoni ne numrin 044275863 ne tel dhe viber flm per mirekuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim