jepet banesa me qera

Jepet me qera nga: Deon 11 Shk 07:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 74 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Gjilan
Jepet banesa me qera eshte e mobiluar siq ahihet edhe ne foto per me shun info na informoni ne numrin 044275863 ne tel si dhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim