Ipen me qira

Jepet me qera nga: Florim 12 Sht 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Sipërfaqe: 64 64 m2
Komuna: Gjilan
Ipen dy lokale me qira me nga 64m2 per secilin lokal, lokalet posedojn rrym,kanalizim dhe ujin me ramje te lir,lokalet gjinden ne te dal prej gjilanit per ne prishtin dhe jan te gatshem per qfar do lloj veprimtarije. Nje her ipet edhe bodrumi sipas marveshjes. Lokalet ipen bashk por edhe veq e veq sipas nevojs tuaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim