Ipet lokali me qira

Jepet me qera nga: Florim 22 Sht 21:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Adresa: Ipet me qira
Sipërfaqe: 130 m2
Për vendbanimin: Ndërtesë e ngurtë
Komuna: Gjilan
Ipet lokali me qira ne siperfaqe pre 64m2 lokali gjindet ne kilometrin e par gjilan-prishtin posedon uj kanalizim rrym dhe eshte I gatshem.per qfar do lloj biznesi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim