Banesa me qera

Jepet me qera nga: agim 01 Pri 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
lshoj banes me qira kati i par banesa posedon sallon kuzhine dy dhoma gjumi banjo koridor nxemje qendrore banesa asht e mobiluar dhe me te gjitha sendet qe i nevoitet nji familje qmimi sipas marveshjes banesa gjindet ne dardania 2 afer shkolles se larte pedagogjike nr 044 321 371
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim