Dhome me qera per studente

Jepet me qera nga: Mejreme Salihu 16 Pri 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shtepi me qera per studente(2ose3).Shtepia posedon 1 dhom,banjo-wc, dhe koridor-kuzhin.
E pershtatshme per 2 ose 3 persona,
Pranojme vetem studente-femra.
Qmimi 80euro 2veta, ose 110euro per 3 veta.
Shtepia gjendet ne rrugen Vellezerit Frasheri nr 29.Ku eshte Xhamia e medreses rruga te posht vjen te banesa e kuqe ,lakohesh ne te majt 100m.

Per informata nr.tel. 044-105-581-Mejreme Salihu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim