LESHOJ SHTEPIN ME QIRA

Jepet me qera nga: sevdail 15 Tet 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Gjilan
LISHOJ SHTEPIN ME QIRA E MOBILUME SHTEPIJA GJENDET NE RRUGEN E RESHAT YMERIT KA 2 DHOMA BANJO SHPAJZ KUZHIN SI DHE NJI PARAHYMJE . KA HYMJEN NE VETI ASHT NJI VEND SHUM IPERSHTATSHEM PER GJITHA IKA AFER TE GJITHA QKA IDUHET NJERIUT. TEL. 045 524 015. SEVDAILI GJILAN.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim