prodhojm dyer komplet 90x200m vetem 60euro nr 04..

Jepet me qera nga: arton 13 Dhj 09:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR /

Komuna: Gjilan
ekstra dyer te dhomave 60euro, dhe 70euro dyr te hyrjes 100euro 044933548
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim