Lokal me qera

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: AMSA 27 Shk 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Shteti: Shtete të tjera
Komuna: Gjilan
Ipet lokali me qera me siperfaqe prej 80m me tri hyrje të veqanta.
Lokali gjendet në katin e parë i cili posedon depo dhe një tualet.
Lokal me infrastrukturë të plotë, dyshemeja e tëra pllaka, posedon nxemje qendrore, është i gatshëm për shfrytëzim dhe është i pershtatshëm për bizenese të ndryshme.
Poashtu ka në dispozicion edhe një depo të veqantë me siperfaqë prej 40m2 , e cila posedon tualet.
Lokali gjendet afër rrugës së Prishtinës.
Qeraja mujore sipas marrëveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim