Lokal me qera

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: AMSA Dje 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Shteti: Shtete të tjera
Në afërsi të: Qendrës kryesore
Komuna: Gjilan
Ipet lokali me qera me sipërfaqe prej 30m2.
Lokal i rregulluar me pllaka të cilësis së lartë, i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme dhe i gatshëm për shfrytëzim.
Posedon banjo, infrastrukturë të plotë.
Lokali gjendet në rrugën ‘’Abdullah Tahiri’’ ,afër tregut të gjelbërt.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim