Lokal me qera

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: AMSA 27 Shk 10:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Shteti: Shtete të tjera
Në afërsi të: Qendrës kryesore
Komuna: Gjilan
Ipet lokali me qera në katin e parë , me sipërfaqe prej 210m2 të shfrytëzuara.
Lokali posedon infrastrukturë të plotë, dyshemeja e tëra pllaka të kualitetit të lartë, posedon dy tualete .
Lokali ka mundësi të ndarjes, dhe është i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme , dhe është i gatshëm për shfrytëzim.
Lokali poashtu posedon klimë, ventillim, nxemje qendrore si dhe parkingun.
Lokali gjendet në rrugë të Prishtinës .
Qeraja mujore e lokalit është 1200 euro.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim