Lokali me qera ne Gjilan

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: AMSA 08 Mar 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Shteti: Shtete të tjera
Komuna: Gjilan
Ipet lokali me qera në lagjen “Dardania I “ me sipërfaqe prej 100m2.
Lokal me tërë infrastrukturën në rregull me dyshme në pllaka me një reklam shumë të hapur për tërë lokalin,gjilashtu posedon dy tualete.
Lokal në një vend shumë të mirë dhe të përshtatur për shumë lloje të bizneseve.
Qeraja mujore është 350 euro.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim