Lokali me qera

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: AMSA Sot 12:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Shteti: Shtete të tjera
Për vendbanimin: Hapësirë parkimi / Garazh
Në afërsi të: Qendrës kryesore
Komuna: Gjilan
Ipet lokali me qera me 21.5m2 të shfrytëzuara.
Lokali posedon :
-Hapsirë e cila mund të shfrytëzohet për qëllime afariste e cila është 16m2.
-si dhe një tualet.
Dysheme me pllaka të kualitetit të lartë.
Lokali posedon infrastrukturë të rregullt ,parking për dy vetura.
Qeraja mujore e lokalit është 300 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim