Objekt

Jepet me qera nga: Reshat 21 Pri 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Shteti: Shtete të tjera
Në afërsi të: Qendrës kryesore
Komuna: Gjilan
Ipet objekti me qera,rruga qarkore perkatsisht magjistralja Gjilan-Bujanoc, perball restaurant "DAJTI"...Objekti eshte i pa perfunduar por ne ndertimin te siperm, per me shume detaje rreth cmimit,vendndodhjes,si dhe perfundimit te punes mund te kontaktoni ne 044176989.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim