Dyqan me qera

Jepet me qera nga: Armendi 19 Nën 14:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: 2
Sipërfaqe: 1 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjilan
Jap dyqanin me qera ne qender te gjilanit 8 metra me 10 dhe gjemdete perball gjamis se. Vogel per ma shum lajmerohuni ne numra telefoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim