Ipet shtepi me qera ne lagjen Reshat Ymeri

Jepet me qera nga: Blerim 03 Tet 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Gjilan
Ipet shtepia me qera ne lagjen Reshat Ymeri ne Gjilan, 3-4minuta nga qendra, me saktsisht tek rruga e pare. Shtepia ka 2 dhoma, 1 korridor se bashku me kuzhine, banjo dhe shpajz. Eshte e kompletuar me mobilje. Te interesuarit te kontaktojne ne nr 045 543 354
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim