Shtepi me qera edhe shitet

Jepet me qera nga: Shkodran 27 Nën 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shtepia gjendet ne Gjilan rr vllezrit frasheri ose te "banja" e pa mobiluar e rregulluar dhe e renovuar me dyre banjo dhe llaminat,ka vend te mjaftushum per parking dhe shupen 60 m2.ka tri dhoma,kuzhinen,koridorin,banjon,oborrin.....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim