lokal me qera

Jepet me qera nga: bekaa 17 Sht 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: madlin ollbrajt gjilan
Sipërfaqe: 240 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjilan
ipet lokali ne shfrytzim me qera,lokali gjendet ne katin e dyt ne rrugen madlin ollbrajt afer kishes ne rrugen kryesore posedon 240 m dy wc hapsire e mjaftushme dhe i pershtatshem per gjithqka
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim