Objekt me qira

Jepet me qera nga: Jetmir Syla 04 Pri 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Magjistralja Gjilan - Prishtine km12
Sipërfaqe: 700 m2
Për vendbanimin: Ujë, Tokë, Fushë, Asfalt
Komuna: Gjilan
Leshohet objekti me qera, objekti posedon 600m2+100m2 (aneks).
Objekti gjindet ne magjistralen Gjilan - Prishtine kilometri 12.
Gjatsia e objektit eshte 50m kurse gjersia 12m dhe lartesia 4m
Konstruksioni eshte krejtsisht beton po ashtu edhe kulmi eshte i izoluar me lesh gjami.
Objekti ka rrymen, kanalizimin dhe rrugen e asfaltuar
Objekti ka 1 hektar tok perreth, eshte i pershtatshem per cdo lloj veprimtari ose prodhimtari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim