ipet me qera lokali afarist ne obiliq

Jepet me qera nga: mergim 18 Pri 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 130 m2
Komuna: Kastriot
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali ka 130m2,eshte ndertim bashkohor,kati i ll, ka hyrje te veqant(te veten),me ngrohje qendrore,parking etj. Lokali gjendet perball rruges kryesore afer Al-petrol,ngjitur me firmen ARS.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim