lokal me qera

Jepet me qera nga: lokal 21 Qer 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: obiliq
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Kastriot
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
lshoi lokalin me qera ne qender te obiliqit kapur me al petroll i pershtateshemper qdo lloj biznesi rruga kryesore parkingu i mjaftushem qmimi i voliteshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim