Objekt afarist ne Kastriot

Jepet me qera nga: Sahit 31 Tet 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Millosheve
Sipërfaqe: 400 m2
Komuna: Kastriot
Hapësirat : Industri dhe Puntori
Leshoj me qera objektin afarist i pershtatshem per çdo lloj veprimtarie, duke perfshire: fabrike per perpunim te mishit, qumeshtit si dhe per shume veprimtari te tjera.
Objekti ka 400 metra katrore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim