Ipet me qera objetki Afarist ne siperfqe 12.000 m2

Jepet me qera nga: AKS Agency 31 Mar 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

29 000 EUR / muaj

Adresa: SHKABAJ
Sipërfaqe: 12000 m2
Komuna: Kastriot
Hapësirat : Të tjera
Ipet me qera objekti afarist grandioz ne sipefaqe perj 12.000m2 ne kater etazhe nga 3000m2,
Objekti ndodhet ne trekendshin Prishtine-Mitrovice- Obiliq. dhe me nji siperfaqe te madhe parkingu.
Objekti eshte o ndertuar me kritere me bashkohore ndertimi. dhe posedon komplet infrastrukturen komunale.
Pallati eshte ipershtatshem per afarizem tregtare dhe ate Universitar dhe per afarizem tjeter.
Objekti ka qasje drejtperdrejt edhe nga Rruga magjistrale Prishtine -Mitrovice si dhe nga rruga regjionale drejtimi Obiliq.
Objekti ndodhet 700 m nga kyqja ne AUTROSTRADEN "IBRAHIM RUGOVA"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim