Ipet Banesa Me qira- KASTRIOT

Jepet me qera nga: Gzim Grajqevci 16 Nën 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Washington
Sipërfaqe: 164 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë
Komuna: Kastriot
Ipet Banesa me qira. Banesa gjindet tek Xhamia Tek Banesat e Quajtura Banesat e Hades nkatin e par posedon salonin kuzhinen Dhom Tfjetjes Banjo Trapezeri dhe Shpajzin dhe dy ballkona Te interesuarit let paraqiten ne tel 049839868
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim