krevet per student

Jepet me qera nga: suad hashani 10 Sht 16:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

60 EUR / muaj

Adresa: kastriot
Komuna: Kastriot
shtret per studen,nje krevat 60 evro fjetja per nje muj me banjo dhe dhom dite tv dhe internet kemi dhoma dy krevetshe dhe tre krevetshe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim