Lokal me qera

Jepet me qera nga: Sami 30 Dhj 23:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Fshati Bakshi / rruga tranzit per Podujeve
Sipërfaqe: 100 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Kastriot
Ipet lokali me qera ne rrugen tranzit per Podujeve, perkatesisht ne fhatin Bakshi komuna e Kastriotit.
Lokali eshte i pershtatshem per veprimtari pune. Ndodhet pran rruges kryqezim e cila ka nje qarkullim masiiv te komunikacionit.Posedon energji elektrike, ujesjelles,kanalizim etj..hapesira eshe 100 m2 me dyer qe hapen dhe shume e shfrytezueshme.Pjesen e perparme dhe ansore ka hapesire per parkim. cmimi i qeras behet sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim