Toka me qera afatgjate

Jepet me qera nga: Bajram Krasniqi 25 Shk 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Vodice - Obiliq
Sipërfaqe: 100000 m2
Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Kastriot
Japim token e punes me qera per aplikim per grante ne Ministrine e Bujqesise (3 - 5 vite). Toka eshte e pershtatshme dhe jane 10 hektar ne nje vend. Çmimi sipas marreveshtjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim