Toke me qera prishtin obiliq

Jepet me qera nga: Besnik 02 Mar 23:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

600 EUR / muaj

Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Kastriot
Jap token me qera per 10 vite deri 15 vite. Per ndertim objekt ose per stadion.
Toka ka hapsir 1 hektar e 40 ari gjersia 38 metra . Dhe eshte ne rrug krysore afer fabrikes ujit rugova
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim