toke me qera

Jepet me qera nga: NAIM 06 Mar 23:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt
Komuna: Kastriot
jap token me qera ne siperfaqe 1 hektare e 71 aritoka eshte ne rrugen buze rruges kastriot millosheve 700 m para auto rruges qe lidh per mitrovice prishtin toka ka rryme uje si dhe hidratin per ujitje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim