Lokali ipet me qera

Jepet me qera nga: Haxhi 18 Mar 23:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Deshmoret e Kombit
Sipërfaqe: 220 m2
Komuna: Klinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jepet me qera hapesira afariste. Të dhënat:
Hapsira e Lokalit 220m2 [meter katror].
Lartesia 3.80m [metra].
Lokali posedon 2 banjo, ndirqim,qasje ne rrjetin elektrik si dhe hapsiren per reklamim.
Ka nje siperfaqe parkingu 300m2 [meter katror].
Lokali gjindet ne rrugen kryesore per ne Skenderaj, afer stacionit hekurudhor ne Kline.
Mund te na kontaktoni ne numrin e telefonit +386 49 488 831, gjithashtu edhe ne Viber po ne kete numer.
Ose na kontaktoni ne e-mail adresen: edo.raci@hotmail.com


NJOFTIM, CMIMI ESHTE SIPAS MARRVESHJES.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim