lokal me qira

Jepet me qera nga: zef 17 Nën 22:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Klinë
Hapësirat : Industri dhe Puntori
Lokal me qira te ish objekti Pro Credit

Leshoi me qira lokalin me invertar te pa perdorur deri me tani i cili ka te gjitha paisjet e nevojshme per Frizer Leshohet per afat te gjat .Mundesi tjeter Bashkpunim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim