Lokal me qera ne Kline

Jepet me qera nga: Abedin Gashi 02 Sht 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Klinë
Hapësirat : Të tjera
Ipet Lokali me qira Ipershtatshem per gjdo lloj Biznesi
Lokali ka 85m2 dhe gjendet ne Magjistralen Prishtinë -Pejë Zajm Klinë afer Nora Market
Numri kontaktus +43664 5213136
Qmimi me Marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim