Ipet shtepija me qira

Jepet me qera nga: Xhavit raci 23 Gsh 22:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: Ipet shtepija me qira
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Klinë
Ipet shtepija me qira ne rrugen Elena Gjika prej kumunes 600 metra, shtepija ka 2 dhoma gjumi
Sallon
Kuzhin
Banjo dhe ka oborr 6 ari
Per ma shum info:044-150-944
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim