Dyer te brendshme me modele e ngjyra te ndryshme

Jepet me qera nga: Labinot Bekteshi 05 Mar 08:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR /

Komuna: Klinë
Bejm prodhimin e dyerve dhe dritarve me modele e ngjyra te ndryshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim