Leshoj me qera objektin

Jepet me qera nga: Arsimi 22 Shk 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Shteti: Shtete të tjera
Komuna: Klinë
Leshoj me qera objektin me siperfaqe 600 m2 ka dy kate,dhe gjendet ne rrugen e gjimnazit qmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim