Shtepi me qera ne Kline

Jepet me qera nga: xhavit raci 15 Gsh 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 75 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Klinë
shtepi me qira 75m ka dy dhoma gjumi si dhe kuzhinen se bashku me sallon banjo dhe WC me 6.5ari shtepia gjendet ne rrugen elena gjika prej market Pre Comercit -ures ne drejtim te tregut te kafsheve 300 m qmimi 100 euro/per muaj leshohet per afatgjate info tjera ne tel 044 150944
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim