LOKALI IPET ME QERA

Jepet me qera nga: Krasniqi 25 Tet 23:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Isa Olluri
Sipërfaqe: 300 m2
Komuna: Lipjan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
LOKALI ipet me qera gjindet ne qender te qytetit dhe asht shume i pershtatshem per qdo biznes. Ka dalje ne dy rruge.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim