LOKALI IPET ME QERA

Jepet me qera nga: KRASNIQI 31 Jan 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: ISA OLLURI
Sipërfaqe: 200 m2
Komuna: Lipjan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali ipet me qera ne lipjan. Lokali ka 200m katrore kati i par dhe 280m kati i dyt dhe asht shume i pershtatshem per biznes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim