Jepet me qera objekti

Jepet me qera nga: Naser 24 Nën 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Jepet objekti me qera
Sipërfaqe: 300 m2
Komuna: Lipjan
Hapësirat : Industri dhe Puntori
Jepet me qera objekti ne udhekryqin e Lipjanit rruga per janjeve eshte i pershtatshem per zhvillimin e afarizmit te ndertimtarise ka afer 15 ari oborr te shtruar ne kubza te betonit cmimi i volitshem per me shum info 044206674
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim