LESHIOHET LOKALI ME QIRA 400 m2

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: BEST LINE SH.P.K Sot 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 2500 m2
Komuna: Lipjan
Hapësirat : Të tjera
Lëshohet Lokali me qira në Lipjan
REF : L07/17/Q

- Lokali ka 400 m2, i gatshëm për të filluar punën.

- Lokali është në katin e dytë , po ashtu lokali posedon dy zyre + wc.

- Lokali është i përshtatshëm për Restaurant , qendër
tregtare- market, zyra etj.

Çmimi : Sipas marrëveshjës

Për më shumë, agjensioni i autorizuar për shit-
blerje dhe ndërmjetësim:
+386 49 822 899 (Viber, Whatsapp)
+377 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
bestlineagency@hotmail.com

Ose na vizitoni në zyren tonë:
Lipjan, Objekti DINO, përballë restorant ROZAFA, kati 2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim