LOKALI IPET ME QERA

Jepet me qera nga: KRASNIQI 03 Shk 22:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: ISA OLLURI
Sipërfaqe: 200 m2
Komuna: Lipjan
Hapësirat : Të tjera
Lokali ipet me qera ne lipjane dhe ashte shume i pershtatshem per qdo biznes. Ka dalje ne dy rruge dhe ka parking. Ejani e vizitoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim