LOKALI IPET ME QERA

Jepet me qera nga: Krasniqi 18 Shk 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Lipjan
Hapësirat : Të tjera
LOKALI ipet me qera ne qender te qytetit ne lipjan dhe ashte shume i pershtatshem per qdo biznes. Ka dalje ne dy rruge, ka parking dhe mundsi rreth lokalit ta shfrytzoj terasen. Ejani e vizitoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim