LOKALI IPET ME QERA

Jepet me qera nga: KRASNIQI 24 Shk 22:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: ISA OLLURI
Sipërfaqe: 200 m2
Komuna: Lipjan
Hapësirat : Të tjera
LOKALI ipet me Qera ne lipjan, asht shume i preshtatshem per qdo biznes. Ka parkig dhe dalje ne dy rruge. Ejani e vizitoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim